Elérhetőségek

Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola

Cím: 8360 Keszthely, Kossuth L. u. 75.
Telefon: +36-83/312-657

ÉTKEZÉS LEMONDÁSA: 06/83/312-442


E-mail: ranolder.keszthely@gmail.com

Napi aktualitásokról Facebook oldalunkon tájékozódhat!

Itt érheti el a szülői mozaNapló felületét!

 

 

Igazgató,...


Versenyeredmények 2016/2017 tanév

Arany János Magyarverseny - országos döntő Budapest
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Menyhárt Anna 5.a 6. Kövi Andrea
Sümegi Anett Júlia 5.a 7. Kövi Andrea
Kovács Alex Ilián 7.a 11. Kövi Andrea
NyelvÉsz megyei döntő
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Horváth Eszter 8.a 1. Kövi Andrea
Nagy-Kövi Balázs 5.a 3. Kövi Andrea
Kovács Alex Ilián 7.a 4. Kövi Andrea
Sümegi Anett Júlia 5.a 5. Kövi Andrea
Szabó Zsófia 6.b 5. Kövi Andrea
Péntek-Vizkelety Kristóf 2.b 6. Baloghné Matucza Csilla
Szaszkó Szófia 2.b 10. Baloghné Matucza Csilla
Babos Dániel 3.a 20. Szabó Ferencné
Albert Iringó 3.a 21. Szabó Ferencné
NyelvÉsz országos döntő  - Szeged
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Horváth Eszter 8.a 15. Kövi Andrea
Zrínyi Ilona Matematika Verseny - megyei forduló
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Pál Bendegúz 5.a 7. Fonyó Éva
Péntek- Vízkelety Kristóf 2.b 9. Zrínyi Zsófia
       
Mindszenty Egyházmegyei Verseny
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Karikó Zalán           4.a matematika -  5. Cseh Istvánné
Zorkó Sára 4.a nyelvtan     -   7. Cseh Istvánné
       
"Szép Zalában születtem…" népdaléneklési verseny megyei döntő
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Palánták - kisegyüttes: 2.a - 2.b arany minősítés Balogh Anikó                             Baloghné Matucza Csilla
Havasi Norbert Bence, Nemskéri Dániel
Németh Kincső Teréz, Péterfalvi Zoltán Ákos
Polgár Laura Rita, Ilyés-Nagy Olga,
Mikola Klaudia, Németh Emese Csenge,
Szaszkó Szófia, Tóth Júlia, Varga Vivien
       
Péter Boróka 4.b arany minősítés Szemes Krisztina
       
Mezei futóverseny
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Karikó Zalán 4.a 3. Cseh Istvánné
Gergály Réka 4.a 3. Cseh Istvánné
Gergely-napi Regionális Művészeti Fesztivál 
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Péter Boróka         - népdaléneklés 4.b ezüst minősítés Szemes Krisztina
Szabó-Kövi Kamilla   -  vers- és prózamondás 4.b kiemelt különdíj Mózsné Nuznek Katalin
Lukács Lilla   - népdaléneklés 1.a arany minősítés Horváth Katalin
Ferenczi Borbála - népdaléneklés 1.a ezüst minősítés Horváth Katalin
Leskó Zsolt - szóló néptánc 8.a ezüst minősítés Aradvári Lászlóné
Pál Bendegúz - szóló néptánc 5.a kiemelt arany Aradvári Lászlóné
Tündérrózsa Gyermek néptánccsoport 4-8. bronz Aradvári Lászlóné
       
Megyei Hittanverseny
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Tencz Hanna Olga 5.a 1. Gömbös Katalin
Országos Hittanverseny  - döntő
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Tencz Hanna Olga 5.a 7. Gömbös Katalin
       
Mária napok keretében megrendezett versenysorozat regionális döntője -  tapolcai Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Szabó-Kövi Kamilla   - nyelvtan és helyesírás 4.b 3. Mózsné Nuznek Katalin
Babos Dániel  -  nyelvtan és helyesírás 3.a 7. Szabó Ferencné
Rozner Réka 3.a 11. Szabó Ferencné
       
Kőrösi Csoma Sándor megyei szövegértő verseny
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Nagy-Kövi Balázs 5.a 2. Kövi Andrea
       
Hevesy György Országos Kémia Verseny - Zala megye
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Kovács Alex Ilián 7.a 4. Monár Piroska
Salamon Réka 7.a 9. Monár Piroska
       
Kazinczy-napok - Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Salamon Réka    -  kémia 7.a 2. Molnár Piroska
Kovács Alex Ilián  -  kémia 7.a 3. Molnár Piroska
       
Ranolder Szépolvasó Verseny
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Babos Dániel 3.a 2. Szabó Ferencné
Máté Kristóf 1.b 2. Tóth Béláné
Szaszkó Szófia 2.b 2. Baloghné Matucza Csilla
Kovács Boglárka 1.a 1. Rigóné Kulcsár Zsuzsanna
Zrínyi Miklós - Bólyai János Ált. Isk. tanulmányi versenye - Nagykanizsa
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Máté Kristóf   -  olvasás 1.b 3. Tóth Béláné
Szaszkó Szófia  -  olvasás 2.b 2. Baloghné Matucza Csilla
Péntek-Vizkelety Kristóf - szövegértés 2.b 5. Baloghné Matucza Csilla
Országos logikaverseny - Győr - döntő
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Máté Kristóf   -  1-2. évfolyamosok kategória 1.b  5. Tóth Béláné
       
Országos német verseny - Zalaegerszeg - megyei
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Dormán Dóra 7.a 6. Aradvári Lászlóné
       
Litterátum Angol Nyelvi Verseny - döntő
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Nagy-Kövi Balázs 5.a 2.  Horváth Gyöngyi
Németh Csongor 5.a 3. Horváth Gyöngyi
Sümegi Júlia 5.a 10. Horváth Gyöngyi
Újváry Zsófia 5.a 16. Horváth Gyöngyi
Budai Flóra 6.b 6. Horváth Gyöngyi
Kozma Nikoletta 6.b 8. Horváth Gyöngyi
Kozma Alexandra 6.b 11. Horváth Gyöngyi
Sümegi Botond 6.b 14. Horváth Gyöngyi
Cséby Lantos 7.a 5. Horváth Gyöngyi
Juhász Lilianna 8.a 4. Horváth Gyöngyi
       
Tudásbajnokság - Zalaegerszeg - megyei
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Juhász Lilianna        -   angol 8.a 1. Horváth Gyöngyi
Menyhárt Anna      - természetismeret 5.a 1. Molnár Piroska
Hörcsik Sára             - természetismeret 5.a 2. Molnár Piroska
Ifi Benedek               - természetismeret 5.a 4. Molnár Piroska
Ifi Benedek               - történelem 5.a 2. Renczesné Berényi Zsuzsanna
Balogh Nóra              - természetismeret 5.a 6. Molnár Piroska
Németh Georgina   - természetismeret 6.a 3. Molnár Piroska
Mikolás Virág           - természetismeret 6.a 4. Molnár Piroska
Csalló Máté              - természetismeret 6.a 6. Molnár Piroska
Sümegi Botond       - természetismeret 6.b 7. Molnár Piroska
Kiss Máté                  -  természetismeret 6.b 11. Molnár Piroska
Dormán Dóra           -  biológia 7.a 3. Molnár Piroska
Kovács Alex               - biológia 7.a 4. Molnár Piroska
Pintér Máté               - biológia 7.a 5. Molnár Piroska
Pintér Máté               - történelem 7.a 1. Őry Gábor
Nemes-Palotai Hunor  - matematika 2.b 1. Zrínyi Zsófia
Szaszkó Szófia  - szövegértés 2.b 1. Baloghné Matucza Csilla
Szaszkó Szófia -  környezetismeret 2.b 2. Baloghné Matucza Csilla
Szaszkó Szófia - nyelvtan 2.b 9. Baloghné Matucza Csilla
Péntek-Vizkelety Kristóf   -  matematika 2.b 4. Zrínyi Zsófia
Péntek-Vizkelety Kristóf   -  nyelvtan 2.b 7. Baloghné Matucza Csilla
Egyed Kristóf - szövegértés 2.b 3. Baloghné Matucza Csilla
Egyed Kristóf - nyelvtan 2.b 8. Baloghné Matucza Csilla
Horváth Eszter  -  anyanyelv 8.a 3. Kövi Andrea
Sümegi Anett Júlia - anyanyelv 5.a 4. Kövi Andrea
Dormán Dóra   -   irodalom, szövegértés 7.a 3. Kövi Andrea
Ferenczi Borbála - környezetismeret 1.a 3. Horváth Katalin
Máté Kristóf - környezetismeret 1.b 1. Horváth Katalin
Ács Laura - történelem 6.a 1. Renczesné Berényi Zsuzsanna
Király Mátyás  -  történelem 5.b 4. Renczesné Berényi Zsuzsanna
Karikó Zalán - környezetismeret 4.a 13. Cseh Istvánné
Zorkó Sára - környezetismeret 4.a 7. Cseh Istvánné
Tudásbajnokság -  országos döntő
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Nemes-Palotai Hunor - matematika 2.b 1. Zrínyi Zsófia
Szaszkó Szófia - szövegértés 2.b 4. Baloghné Matucza Csilla
Máté Kristóf  - környezetismeret 1.b 5. Horváth Katalin
Menyhárt Anna      - természetismeret 8.a 14. Molnár Piroska
Pintér Máté - történelem 7.a 15. Őry Gábor
"Harmatcsepp" Katalikus Iskolák Országos Tanulmányi Versenye -  országos döntő
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Péntek-Vizkelety Kristóf - matematika 2.b 1. Zrínyi Zsófia
Szaszkó Szófia  - szövegértés 2.b 1. Baloghné Matucza Csilla
Varga Vivien  -  hittan 2.b 2. László Szilvia
Ilyés-Nagy Olga  -  hittan 2.b 4. László Szilvia
Szabó-Kövi Kamilla  -  nyelvtan- helyesírás 4.b 4. Mózsné Nuznek Katalin, Kövi Andrea
Nemeskéri Dániel  -   nyelvtan- helyesírás 2.a 5. Balogh Anikó
Karikó Zalán  - matematika 4.a 7. Cseh Istvánné
Gyöngybetűk Szépíró Verseny
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Egyed Kristóf 2.b 2. Baloghné Matucza Csilla
Sulihód - Országos Tehetséggondozó tanulmányi verseny
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Mózs Botond Csanád  - környezetismeret 1.a 1. Rigóné Kulcsár Zsuzsanna
       
Szövegértő verseny - Gyenesdiás
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Péntek-Vizkelety Kristóf 2.b 1. Baloghné Matucza Csilla
Németh Georgina 6.a 2. Kiss Tünde
Kovács Alex Ilián 7.a 2. Kövi Andrea
Nagy-Kövi Balázs 5.a 4. Kövi Andrea
Legkedvesebb Andersen mesém - rajzpályázat
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Lukács Lilla 1.a különdíj Horváth Katalin
Szabó-Kövi Kamilla 4.b különdíj Mózsné Nuznek Katalin
Gergály Réka 4.a különdíj Cseh Istvánné
Keszthelyi kilóméterek (futóverseny) 
Tanuló neve osztálya elért helyezés felkészítő pedagógus
Karikó Zalán 4.a 3. Cseh Istvánné
       
Versenyeredmények 2016/2017 tanév

Vissza az előző oldalra!
Weboldalunk sütiket (cookie) használ működése folyamán annak érdekében, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek, valamint a látogatottság mérése céljából. A sütik használatát bármikor letilthatja! Erről bővebb információkat olvashat itt: Adatkezelési tájékoztatónk
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola - Magyar