Elérhetőségek

Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola

Cím: 8360 Keszthely, Kossuth L. u. 75.
Telefon: +36-83/312-657

ÉTKEZÉS LEMONDÁSA: 06/83/312-442


E-mail: ranolder.keszthely@gmail.com

Napi aktualitásokról Facebook oldalunkon tájékozódhat!

Itt érheti el a szülői mozaNapló felületét!

 

 

Igazgató,...


E-MOTION Táncstúdió

Iskolánk tanulói kiemelkedően eredményes versenyszezont zártak a táncsport terén is. A Ranolder –iskolából a Magyar Táncsport Szövetség versenykönyves sportolói, az E-MOTION TÁNCSTÚDIÓ versenytáncosai:

Szabó-Kövi Kamilla 5. b

Farkas Gergő 6. a

Sümegi Júlia 6. a

Tihanyi Barnabás 7. a

 

Idei versenyeredményeik:

 

 

 

Szabó- Kövi Kamilla (5. b) idei versenyeredménye:

  • Isis Dance Open:        Gyermek II. E Latin               1. helyezett

 

  • XIII. Ametiszt Kupa: Junior I. E Latin                     5. helyezett

Gyermek II. E Latin               5. helyezett

 

  • Eraklin Kupa:             Gyermek II. E Latin               2. helyezett

Junior I. E Latin                     3. helyezett

  • Nyugat-Magyarországi Területi Bajnokság:

Junior I. E Latin                     3. helyezett

 

  • Lászlóvill Kupa:         Junior II. E Latin                    4. helyezett

 

  • Világtáncfesztivál:     Junior I. E Latin                     2. helyezett

 

  •  
  • X. iDance Kupa:        Junior II. E Latin                    3. helyezett

                                   Junior I. E Latin                     1. helyezett

 

 

 

 

 

Farkas Gergő (6. a) idei versenyeredményei:

  • XXIII: Zánkai Táncfesztivál:

                                   Junior II. E Latin                    2. helyezett

 

  • Szigo Kupa:                Ifjúsági E Latin                      5. helyezett
  •  
  • Budapest Open:          Ifjúsági E Latin                      4. helyezett

                                   Junior II. E Latin                    4. helyezett

 

  • Nyugat-Magyarországi Területi Bajnokság:

                                   Junior II. E Latin                    2. helyezett

 

  • Lászlóvill Kupa:         Ifjúsági E Latin                      6. helyezett
  •  
  • XIX. Gála Kupa:        Junior II. E Latin                    2. helyezett

                                   Ifjúsági E Latin                      2. helyezett

 

  • Buda Open:                Ifjúsági E Latin                      2. helyezett

                                   Junior II. E Latin                    1. helyezett

 

  • Világtáncfesztivál:     Junior  II. E Latin                   1. helyezett

 

Sümegi Anett Júlia (6. a) idei versenyeredményei:

  • XXIII. Zánkai Táncfesztivál:

Junior I. E Latin                     5. helyezett

 

  • Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc Junior Standard Ranglista:

Junior I. E Latin                     2. helyezett

Junior II. E Latin                    2. helyezett

 

  • XVIII. Gála Kupa:     Junior I. E Latin                     1. helyezett

Junior II. E Latin                    1. helyezett

 

  • Ametiszt Kupa:          Junior I. E Latin                     1. helyezett

Junior II. E Latin                    2. helyezett

  • VII. Eraklin Kupa:     Junior I. E Latin                     2. helyezett

Junior II. E Latin                    2. helyezett

 

  • E hattánc Országos Bajnokság, D Nyolctánc Országos bajnokság:

Junior I. E Latin                     2. helyezett

 

  •  Nyugat-Magyarországi Területi Bajnokság:

Junior I. E Latin                     1. helyezett

 

  • XIX. Gála Kupa:        Junior I. E Latin                     5. helyezett

Junior II. E Latin                    4. helyezett

 

  • Open Buda 2018 – Klubközi Versenyek:

Junior I. E Latin                     3. helyezett

Junior II. E Latin                    3. helyezett

 

  • iDance Kupa:

Junior II. E Latin                    2. helyezet

Junior I. E Latin                     2. helyezett

 

Tihanyi Barnabás (7. a) idei versenyeredményei:

  • XIII. Ametiszt Kupa: Junior II. E Latin                    1. helyezett

Ifjúsági E Latin                      2. helyezett

 

  • Eraklin kupa:              Junior II. E Latin                    1. helyezett

Ifjúsági E Latin                      1. helyezett

 

  • Szigo Kupa:               Ifjúsági E Latin                      1. helyezett
  •  
  • Nyugat-Magyarországi Területi Bajnokság:

Junior II. E Latin                    1. helyezett

 

  • Lászlóvill Kupa:         Junior II. E Latin                    1. helyezett

Ifjúsági E Latin                      1. helyezett

 

  • C és B Tíztánc:           Junior II. E Latin                    1. helyezett

                                   Ifjúsági E Latin                      1. helyezett

 

  • XIX. Gála kupa:         Junior II. E Latin                    1. helyezett

Ifjúsági E Latin                      1. helyezett

 

 

  • iDance Kupa:             Junior II. E Latin                    1. helyezett

Ifjúsági 

E-MOTION Táncstúdió

Vissza az előző oldalra!
Weboldalunk sütiket (cookie) használ működése folyamán annak érdekében, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek, valamint a látogatottság mérése céljából. A sütik használatát bármikor letilthatja! Erről bővebb információkat olvashat itt: Adatkezelési tájékoztatónk
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola - Magyar