Aktuális / Versenyeredmémyeink

Versenyeredmémyeink

VERSENYEREDMÉNYEK

ALSÓ TAGOZAT

Osztály

Név

Verseny

Tantárgy

Helyezés

1. a

Moger Petra

Egry József rajzpályázat

 

3. helyezés

 

 

 

 

 

1. b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szaszkó Boldizsár

Bendegúz Tudásbajnokság

olvasás, szövegértés

Országos döntőbe jutott

Bendegúz Tudásbajnokság

magyar nyelv

Országos döntőbe jutott

Mozaik Országos Tanulmányi Verseny

irodalom

1. helyezés

Mozaik Országos Tanulmányi Verseny

környezetismeret

21. helyezés

Nyelvész

magyar nyelv

Országos döntőbe jutott

Berecz Tamara

Bendegúz Tudásbajnokság

magyar nyelv

Megyei fordulót teljesítette

Csörnyei Regina

Bendegúz Tudásbajnokság

magyar nyelv

Megyei fordulót teljesítette

Simotics Veronika

Bendegúz Tudásbajnokság

magyar nyelv

Megyei fordulót teljesítette

Tasi Bendegúz

Bendegúz Tudásbajnokság

magyar nyelv

Országos döntőbe jutott

Bendegúz Tudásbajnokság

matematika

Országos döntőbe jutott

 

 

 

 

 

2. a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tury Barnabás

Szép magyar beszédért prózamondó verseny

prózamondás

 Területi 1. helyezés

Sziporka országos matematika verseny

matematika

3. helyezés

Bendegúz Tudásbajnokság

matematika

Országos döntőbe jutott

Harmatcsepp

értő olvasás

Elődöntőbe jutott

Harmatcsepp

hittan

Elődöntőbe jutott

Barabási Soma

Bendegúz Tudásbajnokság

matematika

Megyei fordulót teljesítette

Babos Marcell

Harmatcsepp

hittan

Elődöntőbe jutott

Ferenczi Zsófia

Bendegúz Tudásbajnokság

környezetismeret

Országos döntőbe jutott

Tóthi Mátyás

Harmatcsepp

értő olvasás

Elődöntőbe jutott

Bendegúz Tudásbajnokság

matematika

Országos döntőbe jutott

Tatár Péter

Nyelvész

magyar nyelv

Megyei fordulóba jutott

 

 

 

 

 

3. a

 

 

 

 

Balkus Eszter

Harmatcsepp

nyelvtan

Elődöntőbe jutott

Bendegúz Tudásbajnokság

olvasás szövegértés

Megyei fordulót teljesítette

Berkes Petra

Harmatcsepp

matematika

Elődöntőbe jutott

Havasi Benedek

Bendegúz Tudásbajnokság

olvasás szövegértés

Országos döntőbe jutott

Mészáros Gabriella

Harmatcsepp

nyelvtan

Elődöntőbe jutott

 3.a

 

 

 

 

 

Ilyés-Nagy Margit

Harmatcsepp

nyelvtan

Elődöntőbe jutott

Kalmár Borbála

Harmatcsepp

nyelvtan

Elődöntőbe jutott

Szekeres Bálint

Harmatcsepp

nyelvtan

Elődöntőbe jutott

Simotics Barnabás

Harmatcsepp

nyelvtan

Elődöntőbe jutott

Takács Bence

Bendegúz Tudásbajnokság

nyelvtan

Megyei fordulót teljesítette

Bendegúz Tudásbajnokság

matematika

Megyei fordulót teljesítette

 

 

 

 

 

4. a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bélafi Barnabás

Bendegúz Tudásbajnokság

környezetismeret

Országos döntőbe jutott

Bendegúz Tudásbajnokság

matematika

Országos döntőbe jutott

Harmatcsepp

matematika

Elődöntőbe jutott

Belák Zselyke

Bendegúz Tudásbajnokság

környezetismeret

Országos döntőbe jutott

Bendegúz Tudásbajnokság

olvasás, szövegértés

Országos döntőbe jutott

Máté Kristóf

Megyei Matematika Verseny

matematika

megyei 5. helyezés

Bendegúz Tudásbajnokság

magyar nyelv

Országos döntőbe jutott

Bendegúz Tudásbajnokság

olvasás, szövegértés

Országos döntőbe jutott

Nyelvész

magyar nyelv

Megyei fordulóba jutott

Harmatcsepp

matematika

A legjobb 10 közt országosan

Orsós András Bálint

Bendegúz Tudásbajnokság

környezetismeret

Országos döntőbe jutott

Belák Zselyke

Bolyai Matematikai Csapatverseny

matematika

megyei 6. helyezés

Bozsányi Patrik

Máté Kristóf

Orsós András Bálint

Bozsányi Patrik

Nyelvész

magyar nyelv

Megyei fordulóba jutott

 

 

 

 

 

 

FELSŐ TAGOZAT

Magyar versenyeredmények

Szaszkó Szófia            "Advent fényei " szavalóverseny-megyei 3. hely

                                    Arany János Magyarverseny országos 4. hely

Szabó-Kövi Kamilla   Arany János Magyarverseny országos 6. hely

Boronyák Tibor          "Advent fényei" szavalóverseny - kiemelt különdíj

 

Matematika versenyeredmények

Bolyai matematika csapatverseny: megyei 3. helyezés: csapattagok: Menyhárt Anna,

Nagy-Kövi Balázs, Németh Lukács, Pál Bendegúz

Pál Bendegúz:                        Zrínyi Ilona matematika verseny: megyei 7. helyezés

Megyei matematikaverseny: megyei 2. helyezés

Bolyai matematika csapatverseny: megyei 3. helyezés

Németh Lukács:         Megyei matematikaverseny megyei 1. helyezés

Bolyai matematika csapatverseny: megyei 3. helyezés

Menyhárt Anna:        Bolyai matematika csapatverseny: megyei 3. helyezés

Nagy-Kövi Balázs:      Bolyai matematika csapatverseny: megyei 3. helyezés

Elmaradt a Kenguru matematikaverseny és a Dugonics András Matematika Verseny 3. fordulója (Németh Lukács és Pál Bendegúz jutott tovább)

 

Történelem versenyeredmények

A TITOK Levelező Országos Történelem Versenyen:

Nagy-Kövi Balázs – Ifi Benedek  8.a osztályos tanulók 1. helyezést értek el 99,7 %-os eredménnyel.

Hullai Flóra 7. b :                    20. helyezést

Kovács Antea 6.a:                   24. helyezést

Babos Dániel, Rozner Réka, Albert Iringó, Koller Zsüliett 6. a osztályos tanulók 25. helyezést értek el.

 

 

 

Angol  nyelvi versenyek

 

Mikola Klaudia 5. osztály: Tudásbajnokság ANGOL NYELV, MEGYEI FORDULÓ 100%-os teljesítmény

        Tudásbajnokság ANGOL NYELV, ORSZÁGOS DÖNTŐ  96%-os teljesítmény

 

Babos Dániel 6. osztály:   Tudásbajnokság ANGOL NYELV, MEGYEI FORDULÓ  96%-os teljesítmény

 

Takács Milán:                   Tudásbajnokság ANGOL NYELV, MEGYEI FORDULÓ  100%-os teljesítmény

      Tudásbajnokság ANGOL NYELV, ORSZÁGOS DÖNTŐ  92%-os teljesítmény

 

 




« Vissza az előző oldalra!

Elérhetőségek

Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola

8360 Keszthely,
Kossuth L. u. 75.
Telefon: +36-83/312-657
E-mail küldése
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola - Magyar